Вебінари

Об’єднана звітність (ЄСВ + ПДФО +ВЗ): вивчаємо детально разом
Від 05 квітня 2021 року
Об’єднана звітність (ЄСВ + ПДФО +ВЗ): вивчаємо детально разом

Час минає дуже швидко! Об’єднана звітність уже стала реальністю. Дехто вже зіткнувся з необхідністю подання Податкового розрахунку типу «Звітний» як «Довідковий» протягом I кварталу 2021 року. Але І квартал 2021 року вже спливає, і вперше треба буде подавати повний Податковий розрахунок, у якому відтепер роботодавці звітують з ЄСВ, ПДФО та ВЗ. На нашому вебінарі ви отримаєте повну інформацію, необхідну для формування нової звітності, та дізнаєтеся про відповідальність роботодавців за її неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою.

План вебiнару
  1. Загальні питання: хто подає, коли і що саме.
  2. Склад об’єднаної звітності (у тому числі порівняння з формами № Д4 і № 1ДФ), типи Податкового розрахунку та його додатків, їх призначення.
  3. Податковий розрахунок (вступна частина + таблиця): порядок заповнення + приклади. Як заповнювати, якщо є відокремлені підрозділи, якщо припиняється діяльність.
  4. Додаток 1 (Д1): коли подається, яка кількість Д1 складається, порядок заповнення + приклади.
  5. Додаток 4ДФ: коли подається, як заповнюється, яка кількість додатків складається, нюанси відображення різних видів доходів (у тому числі у негрошовій формі) та ПСП + приклади.
  6. Додаток 5 (Д5): випадки, коли формується (у тому числі нові у порівнянні з таблицею 5), порядок заповнення + приклади.
  7. Додаток 6 (Д6): коли подається, яка кількість Д6 складається, порядок заповнення.
  8. Правила виправлення помилок у несумових реквізитах та у сумових показниках (у сумах доходів, ЄСВ, ПДФО, ВЗ).
  9. Відповідальність роботодавців як податкових агентів та платників ЄСВ за її неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою.

 

Вартість 980 грн!

Вартість для передплатників наших видань  680 грн!

Щоб переглянути вам необхідно зареєструватися
Заповніть цю форму
П.I.Б.
Телефон
e-mail
Ваше запитання

Записи вебiнарiв

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку