Вебінари

Вебінари зі знижкою! Найкраща пропозиція для медичних КНП!
Від 22 січня 2021 року
Вебінари зі знижкою! Найкраща пропозиція для медичних  КНП!
Два найактуальніші вебінари місяця зі знижкою 10%

Вебінар "Річна фінзвітність КНП"
Складання фінансової звітності є фінальною крапкою ведення бухгалтерського обліку підприємства. Деякі КНП будуть вперше формувати річну фінансову звітність, а деякі — вже вкотре. Проте питання щодо заповнення різних форм фінансової звітності актуальні для всіх КНП. Як правильно підготуватись до складання фінансової звітності та заповнити її з урахуванням існуючих вимог, ми і розповімо. 

Вебінар "Все про зміни до Порядку № 100 і зарплатні новини — 2021"
Наприкінці 2020 року Уряд кардинально оновив Порядок № 100. Здавалося б, блага мета Кабміну — скасування коригування — спростить роботу бухгалтера. Та не все так просто! Докинули хмизу в жар й зміни у порядку врахування в розрахунках премій. І вони настільки можуть ускладнити розрахунки через необхідність постійного проведення перерахунків раніше розрахованих виплат, що всі засумують за коригуваннями!..  Але це ще не все: є  зміни й у визначенні розрахункового періоду, й у порядку включення до розрахунку зарплатних виплат та ін. Оскільки з розрахунком середньої зарплати бухгалтери стикаються доволі часто, поспішаємо розібратися з нюансами змін. Цьому присвячено перший блок вебінару.
Традиційно новий рік починається з оновлення показників, які використовуємо у повсякденній роботі при нарахуванні зарплатних виплат. Оновлюються розміри мінзарплати, прожиткових мінімумів, мінімального окладу, штрафів за порушення трудового законодавства та багато чого іншого. Тож другий блок вебінару присвятимо зарплатним показникам на 2021 рік.
План вебiнару

Вартість 1782 грн!

Вартість для передплатників наших видань 1053 грн!

Щоб переглянути вам необхідно зареєструватися
Заповніть цю форму
П.I.Б.
Телефон
e-mail
Ваше запитання

Записи вебiнарiв

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку