Вебінари

Велика бухгалтерська майстерня
Від 30 березня 2021 року
Велика бухгалтерська майстерня

На семінарі розглянемо 4 блоки найактуальніших питань, які бухгалтери медичних КНП мають щоденно вирішувати у своїй діяльності. З одного боку, галасу наробила нова гібридна звітність ПДФО-ВЗ-ЄСВ — повноцінно вперше подаємо за І квартал, тож час розібратися детальніше. З іншого — розрахунок середньої зарплати за оновленим Порядком № 100 — питання, що часто «вистрибує» зненацька, і ми розберемо максимум практичних ситуацій з цього приводу. А от тема ПДВ настільки багатогранна, що не можна залишати її поза увагою ні на мить, а тут ще й оновлена форма декларації та податкової накладної — поговорити є про що. І на завершення поговоримо про подальшу долю процедур публічних закупівель, що КНП змушені були запланувати лише на І квартал.

План вебiнару

 

Об’єднана звітність (ЄСВ + ПДФО +ВЗ): вивчаємо детально разом

Катерина Скрипкіна, заступник головного редакторагазети «Зарплата та кадрова справа»

Час минає дуже швидко! Об’єднана звітність уже стала реальністю. Вперше треба буде подавати повний Податковий розрахунок, у якому відтепер роботодавці звітують з ЄСВ, ПДФО та ВЗ. На нашому семінарі ви отримаєте повну інформацію, необхідну для формування нової звітності, та дізнаєтеся про відпові-дальність роботодавців за її неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою.

 

Порядок №100: ситуації в медичних КНП

Олена Огай, експерт газети «Медична бухгалтерія»

На початку року з’явився оновлений Порядок розрахунку середньої зарплати. А практичних ситуацій, коли слід застосовувати його норми та які можуть трапитися у діяльності бухгалтера, досить багато.Тож розглянемо їх на семінарі.

 

Гарячі ПДВ-питання: оновлена форма декларації, оподаткування операцій з постачання та інше

Світлана Куртенок, експерт газети «Професійний бухгалтер»

Вже тривалий час ПДВ-питання є актуальними майже для всіх КНП. Цього разу новою є форма декларації з ПДВ, звітувати за якою потрібно вже за березень, а також форма уточнюючого розрахунку. Крім того, не вщухають питання щодо оподаткування КНП найпоширеніших операції з постачання товарів і послуг. Пропонуємо розглянути нові та систематизувати актуальні питання.

 

Публічні закупівлі та договір із НСЗУ з 1 квітня: як здружити

Ірина Басова, головний редактор газети «Медична бухгалтерія»

Оскільки медичні КНП мають минулорічний продовжений договір з НСЗУ, змогли запланувати закупівлі лише на І квартал 2021 року, то дата 1 квітня може стати датою, коли почнеться новий рік для закупівельників. На семінарі розглянемо, як врахувати усі закупівельні нюанси у такому випадку.Як кажуть, повториш — науку підкориш.

 

Вартість 1400 грн!

Вартість для передплатників наших видань  750 грн!

Щоб переглянути вам необхідно зареєструватися
Заповніть цю форму
П.I.Б.
Телефон
e-mail
Ваше запитання

Записи вебiнарiв

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку