Вебінари

Фінплан КНП та звіт про його виконання: тест на міцність
22.10.2020
14:00
Фінплан КНП та звіт про його виконання: тест на міцність

Протягом року у фахівців КНП, що безпосередньо займаються фінансовим плануванням чи дотичні до цього процесу, постійно виникають запитання щодо внесення змін до складеного фінплану, формування тих чи інших його показників, а також майбутнього звітування щодо його виконання. Наразі вже є такі КНП, що на вимогу засновника склали фінплан до 1 вересня чи до 1 жовтня, а є й такі, що подаватимуть на затвердження до 1 листопада чи 1 грудня. Щодо перших, то ця робота є доволі приблизною, оскільки базових цифр для планування доходів (мінімальної заробітної плати, ставок за програмою медичних гарантій тощо) затверджено ще не було, й до кінця року слід буде внести зміни і входити у новий рік з актуальним фінансовим планом. Щодо других, то саме час зробити цю роботу якісно з першого разу.

Вебінар буде цікавий усім фахівцям КНП, оскільки ми розберемо як особливості фінансового планування, так і найбільш поширені форми фінансових планів буквально по рядках, так і проаналізуємо нюанси складання звіту про його виконання. До зустрічі на вебінарі!

План вебiнару
  1. Проаналізуємо форми фінансового плану, їх застосування, затвердження місцевого порядку складання фінансового плану та звіту про його виконання
  2. Розглянемо найбільш поширену форму фінансового плану по рядках, порядок розрахунку показників на наступний рік.
  3. Розберемо на прикладі складання звіту про виконання фінплану.
  4. Поговоримо про те, як захиститися під час затвердження фінплану та звіту.
  5. Відповімо на ваші запитання.

Прохання до глядачів

Якщо маєте конкретні запитання → надішліть їх заздалегідь на пошту редакції mb@ibuhgalter.net або запишіть у віконечку під час реєстрації на вебінар!

Вартість 890 грн!

Вартість для передплатників наших видань 590 грн!

Після трансляції буде доступний запис вебінару!
Щоб узяти участь у вебінарі, Вам необхідно зареєструватися.
ЗАПОВНІТЬ ЦЮ ФОРМУ
П.I.Б.
Телефон
e-mail
Ваше запитання
Якщо у вас виникли питання, зателефонуйте до редакції за тел.:
(044) 22-11-307, (067) 571-01-21, (050) 339-17-09

Записи вебiнарiв

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку