Передплата

Комплект «Платник єдиного податку» + «Зарплата та кадрова справа»
Постер Комплект «Платник єдиного податку» + «Зарплата та кадрова справа»
Зарегистрироваться

Ваша передплата
Початок передплати:
январь 2017
Закiнчення передплати:
декабрь 2017
Всього мiсяцiв:
12
Мова видання:
русский
Сума:
0,00 0,00 грн
Оформити передплату
Придбати
Помилка! Виберіть правильно період підписки для продовження
Ви також можете передплатити інші видання або заощадити і передплатити відразу комплект
Про видання
Відгуки

Цей професійний комплект призначений для бухгалтерів і підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування, а також для бухгалтера по зарплаті, економіста і кадровика, і складається з двох газет: «Платник єдиного податку» та «Зарплата і кадрова справа». Кожна з них — найбільш повне, оперативне і актуальне видання для справжніх професіоналів. Ці видання створені для того, щоб зробити вас асом в професії, а ваш облік і кадрову справу — зразковими.

Газета «Платник єдиного податку» — єдине в Україні професійне видання про всі аспекти діяльності юридичних і фізичних осіб кожної групи єдиного податку, в якому ви знайдете свіжі новини, огляди змін в законодавстві з коментарями експертів, унікальні статті та інтерв'ю з фахівцями і багато іншого.

Газета «Зарплата і кадрова справа» стане постійною супутницею кадровика, бухгалтера і економіста по зарплаті. Практичні рекомендації, наочні приклади, детальний аналіз «зарплатного» бухобліку, його підводні течії, мілини і айсберги — ось лише дещиця того, чим газета може бути корисна саме вам. З нею ви будете в курсі всіх кадрово-зарплатних нововведень.

Ми гарантуємо отримання якісної і актуальної інформації з перших рук!

Оформлюйте передплату і отримуйте ще більше переваг!

ТОВ «Видавнича група «АС»
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку