Новини

Свіжий номер газети «Медична бухгалтерія»
08.03.2023
Тема:

Добрий день, шановні колеги!
 
Вас вітає редакція газети «Медична бухгалтерія»
 
Раді повідомити, що наразі вже є можливість придбати наше видання окремими номерами, а не передплачувати наперед. Упевнені, що це буде виходом із нестабільної ситуації з фінансуванням і передплатою на наше видання. Адже ми краще за інших розуміємо, що вам  вкрай треба вчасно отримувати інформацію щодо всіх законодавчих змін.

У наступному номері газети на вас чекають такі теми:

  • Порядок прийняття рішень про реєстрацію або відмову в реєстрації податкових накладних змінено! Подивимось, що змінилося та чи на краще.
  • Нюанси надання публічної інформації за запитами в умовах воєнного стану. В статті розкрито питання правомірності відстрочки, відмови в задоволенні запиту на інформацію КНП через воєнний стан та інші актуальні питання, які виникають під час розгляду запитів.
  • Розглянемо ситуацію, коли для забезпечення ЗОЗ-КНП водою з допомогою підрядної організації викопали свердловину. Якими документами її слід оформити? Як правильно її обліковувати? 
  • Поговоримо про річні та квартальні премії в розрахунку середнього заробітку (правила розрахунку та приклади). 
  • З’ясуємо, шо робити, коли працівник придбав товар за кошти, видані йому під звіт. Чи буде податковий кредит у підприємства? 
  • Розглянемо судову практику з приводу електронної комунікації між роботодавцем та працівником у період воєнного стану. Зокрема на прикладі нещодавнього судового рішення розберемося в ситуації, коли звільнення працівника, про яке роботодавець повідомив його через Viber, суд визнав незаконним.

Посилання на повний зміст номера тут

Отже, якщо Вас зацікавив саме цей номер, ви можете придбати його, звернувшись до наших менеджерів за номером  0 800 300 395 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку