Статті

Н

Нові ліміти, відтермінування РРО/ПРРО для єдинників плюс інші зміни в розрахунковій сфері

(коментар до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» від 01.12.2020 р. № 1017-ІХ)

 

Більшість змін, що вносяться Законом № 1017, набули змін з 10.12.2020 р., крім розд. I, норми якого щодо граничних лімітів доходу ФОП-єдинників для перебування в групі та незастосування РРО групами 2–4 діятимуть з 01.01.2021 р.

Нові ліміти для єдинників Платники ЄП груп 1–3 орієнтуватимуться на нові ліміти доходів для відповідної групи, перевищення яких призведе до втрати групи чи взагалі спрощенки (п. 1 розд. I Закону № 1017, ст. 291.4 ПКУ). З 01.01.2021 р. такі ліміти визначатимуться окремо на кожний поточний рік кратно МЗП на 1 січня податкового (звітного) року. В таблиці наведемо розміри та суми з огляду на прогнозований розмір МЗП на 01.01.2021 р. — 6000,00 грн.

Таблиця 1. Граничний обсяг доходу за календарний рік з 01.01.2021 р.

ФОП

ФОП та юрособи

група 1

група 2

група 3

167 розмірів МЗП на 1 січня податкового (звітного) року.

На 2021 рік 1002000 грн

834 розміри МЗП на 1 січня податкового (звітного) року.

На 2021 рік — 5004000 грн

1167 розмірів МЗП на 1 січня податкового (звітного) року.

На 2021 рік— 7002000 грн

Отже, надто кардинально дозволені обсяги доходу на ЄП з нового року не зміняться.

Відтермінування РРО для ФОП-єдинників Запланована фіскалізація усіх ФОП-єдинників груп 2–4 переноситься на 01.01.2022 р. При цьому для них залишається перехідний період та чинні в ньому обмеження (п. 296.10 ПКУ, п. 61 підрозд. 10 розд. ХХ. «Перехідні положення» ПКУ), в яких з 01.01.2021 р. відбудуться дві важливі зміни:

  1. РРО та/або ПРРО не застосовуються, якщо обсяг доходу протягом календарного року не перевищує 220 розмірів МЗП, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (1 320 000,00 грн з огляду на МЗП в розмірі 6000,00 грн);
  2. «Дохідне» звільнення від РРО та/або ПРРО не поширюється на здійснення:
  • реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
  • реалізації лікарських засобів, виробів медичного призначення;
  • надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;
  • реалізації ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Прикро, що так звані ризикові види діяльності залишились, але нагадаємо, що порівняно з планами їх перелік значно скоротився 1. Раніше до нього потрапляли, зокрема, готельєри, ресторатори, торговці текстилем, інтернет-магазини тощо.

Датальніше — в довіднику «ПРРО та РРО з 01.08.2020 р.: основні нововведення» // «ПБ», № 36/2020, с. 31.

Заправки тільки з РРО Використання ПРРО при оптовій та/або роздрібній торгівлі пальним тепер забороняється. Його продавці зможуть застосовувати тільки апаратні РРО (п. 1 ст. 3 Закону про РРО).

Послуги з дистанційною оплатою «Звільнювальну» від РРО та ПРРО ст. 9 Закону про РРО доповнено пунктом 14, який дає змогу не використовувати РРО та/або ПРРО при здійсненні розрахунків за послуги в разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів. Тож, принаймні для послуг з оплатою через інтернет-банкінг (Приват24, Ощад24/7 тощо) чи сервіси переказу коштів повинно зникнути питання про застосування РРО. При цьому сподіваємося, що податківці не знайдуть альтернативного тлумачення видів розрахунків, які можна віднести до тих, що здійснюються за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування.

Передача інформації ПРРО В термінології ст. 2 Закону про РРО розширили визначення контрольної стрічки: додано, що це також електронні копії розрахункових документів, а також електронні копії фіскальних звітних чеків, які сформовані послідовно із додаванням у кожен наступний розрахунковий документ або фіскальний звітний чек хешу попереднього розрахункового документа або фіскального звітного чека та зберігаються в електронній формі ПРРО під час його роботи в режимі офлайн до моменту передачі розрахункових документів або фіскальних звітних чеків до фіскального сервера контролюючого органу. Крім того, доповнено, що для процедури передачі інформації застосування удосконаленого електронного підпису та/або удосконаленої електронної печатки є достатнім для застосування в ПРРО (п. 7 ст. 3 Закону про РРО), а в переліку штрафних санкцій зникла згадка про ПРРО відносно порушень щодо створення контрольної стрічки та надання РРО-звітності (пп. 5 та 10 ст. 17 Закону про РРО).

Цінники З п. 8 ст. 3 Закону про РРО зникла вимога реалізовувати товари (надавати послуги) за умови наявності цінника на товар (меню, прейскуранта, тарифу на послугу, що надається) у грошовій одиниці України. Однак законодавство щодо захисту прав споживачів все одно вимагає надання інформації про ціну товару (послуги).

Вимоги до програмування тільки для підакцизки Тільки для підакцизних товарів стало обов’язковим використання режиму програмування, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості, але з обов’язковим зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД (10 цифр). Відповідно, з п. 6 ст. 17 Закону про РРО зник і штраф за невиконання попереднього програмування для інших товарів. Вочевидь, таким чином вирішили спростити життя та зекономити час малим підприємцям, яким доводилося скрупульозно вносити в РРО/ПРРО дані щодо асортименту товарів.

Облік готівки на місці розрахунків З п. 13 ст. 3 Закону про РРО зникла вимога щодо забезпечення відповідності сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті РРО (розрахункових книжках/квитанціях). Відповідно, з п. 1 ст. 17 Закону про РРО зник штраф за невиконання згаданої вимоги.

Штрафні санкції Знижені розміри штрафних санкцій (10 % та 50 %) замість 100 % та 150 % з п. 1 ст. 17 Закону про РРО діятимуть до 01.01.2022 року.

Таблиця 2. Штрафні санкції за порушення умов роботи з РРО/ПРРО

Порушення

Розмір санкції
з 01.08.2020 р.
до 01.01.2022 р.

Розмір санкції
з 01.01.2022 р.

Проведення розрахункових операцій з використанням РРО, ПРРО або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг)

У разі виявлення в ході перевірки факту порушення:

  • 10 % вартості проданих з порушеннями товарів (робіт, послуг) — за порушення, вчинене вперше;
  • 50 % вартості проданих з порушеннями товарів (робіт, послуг) — за кожне наступне вчинене порушення

У разі виявлення під час перевірки факту порушення:

  • за порушення, вчинене вперше, — 100 % вартості проданих з порушеннями товарів (робіт, послуг);
  • за кожне наступне вчинене порушення — 150 % вартості проданих з порушеннями товарів (робіт, послуг)

Непроведення розрахункових операцій через РРО та/або ПРРО з фіскальним режимом роботи

Невидачапаперовій та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об’єкті такого суб’єкта господарювання

Ліквідація кешбеків Нагадаємо, що з 01.01.2021 р. повинна була запрацювати система кешбеків, яка передбачала на додаток до застосування до продавців штрафних санкцій повернення за їхній рахунок покупцям вартості товару в разі надання фальшивих чи неправильно оформлених/створених фіскальних чеків РРО та/або ПРРО 2. Завдяки змінам Закону № 1017 ця система так і не запрацює.

Оксана Хмелевська, заступниця головної редакторки

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку