Новини

Мінінфраструктури запроваджує цілодобовий ваговий контроль на дорогах України
24.06.2020

Найближчим часом на дорогах України функціонуватимуть 40 стаціонарних вагових комплексів для забезпечення захисту доріг від руйнування. На них працюватимуть інспектори Укртрансбезпеки спільно з Нацполіцією, а також під контролем Служби безпеки України. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій у ході інспекції одного з таких комплексів на ділянці автошляху М-06 “Київ-Чоп” біля Великої кільцевої дороги навколо Києва.

“Захищати дороги не менш важливо, ніж їх будувати. Ми плануємо ефективно виявляти і контролювати факти порушення габаритно-вагових параметрів через виключення людського фактора із безпосереднього процесу зважування. Наша мета – здійснювати цей контроль цілодобово. 5 комплексів габаритно-вагового контролю вже працюють на дорогах навколо Києва в цілодобовому режимі. Аналогічна робота ведеться в Одесі, Умані, Миколаєві, інших містах. Найближчим часом 40 стаціонарних комплексів працюватимуть на дорогах України”, - наголосив Міністр.

За його словами, на розгляд Уряду також будуть внесені зміни, що передбачають залучення до роботи інспекторів Укртрансбезпеки представників місцевих органів влади. “Таким чином ми приєднаємо до цього процесу місцеві органи влади, тому що вони, в тому числі, зацікавлені захищати свої дороги”, - пояснив Владислав Криклій.

Участь в інспекції також взяли голова Укртрансбезпеки Олександр Погорілий та представники Нацполіції.

Нагадаємо, всього до кінця 2020 року по всій території України працюватимуть 54 комплекси автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”) для забезпечення захисту доріг від руйнування. На їх базі також може бути запущена система автоматичного стягнення штрафів.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про товарооборот торгової мережі за червень 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за червень 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

07.07.20

Звіт з праці за червень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт з праці за ІІ квартал 2020 року (форма № 1-ПВ (квартальна))

09.07.20

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за ІІ квартал 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку