Новини

Ліцензія на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків стала електронною
15.05.2020

Національний банк запроваджує Електронний реєстр ліцензій на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків (далі – Реєстр).

Що змінилося?

  • замість паперової форми ліцензія на переказ коштів стає електронною;
  • унесення відповідного облікового запису до Реєстру стає фактом видачі заявнику ліцензії на переказ коштів. З відомостями з Реєстру завжди можна ознайомитися на сайті Національного банку за посиланням. Заявник, за необхідності, в будь-який час зможе отримати витяг із Реєстру в паперовій формі;
  • у зв’язку з переходом на електронну форму видачі ліцензії скасовуються послуги з переоформлення ліцензії на переказ коштів та видачі її дубліката.

Раніше отримані "паперові" ліцензії залишаються чинними, вони не потребують заміни, строк їх дії не обмежується. Відомості про існуючих учасників ринку автоматично включені до Реєстру. За потреби, вони завжди можуть безкоштовно отримати витяг із нового електронного Реєстру.

Також знижено документальне навантаження на учасників ринку платіжних послуг. У низці випадків у разі змін небанківська установа більше не повинна подавати до Національного банку для узгодження оновлену інформаційну довідку щодо умов та порядку надання послуг із переказу коштів.

Відповідні зміни до Положення про порядок видачі ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків затверджені постановою Правління Національного банку України від 08 травня 2020 року № 60, що набирає чинності з 16 травня 2020 року.

За матеріалами НБУ

Календар бухгал­тера
09.06.20

Звіт з праці за травень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА)

Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (форма № 1-ОТ)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку