Новости

Як буде працювати банківська система на час карантину

12.03.2020

НБУ на своїй сторінці у Facebook повідомив, що на час карантину банківська система працюватиме у звичайному режимі. Банки на сьогодні є достатньо стійкими, високоліквідними та капіталізованими і продовжують безперебійно обслуговувати клієнтів.

Національний банк готовий забезпечити підтримку ліквідності банківської системи. Нині банківська система має історично високі рівні ліквідності. Однак за необхідності банки в будь-який момент можуть отримати підтримку завдяки постійним інструментам рефінансування.

Національний банк готовий заспокоїти валютний ринок, за потреби і далі проводячи валютні інтервенції для згладжування курсових коливань, як робив це минулого тижня і щодня цього тижня. Сьогодні ми маємо достатній запас міцності: міжнародні резерви України перевищують 26 млрд дол. США.

Національний банк готовий зробити все необхідне для забезпечення безперебійного касового обслуговування та поповнення банкоматів на випадок підвищеного попиту на готівку з боку населення.

Національний банк готовий знезаражувати гривневі банкноти у сховищі.

Загалом НБУ радить всім громадянам дотримуватися рекомендацій МОЗ України та якомога рідше відвідувати громадські місця, зокрема і відділення банків. 

На изображении может находиться: один или несколько человек

За матеріалами НБУ

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи