Новини

Учасник не надав документи, що не передбачені законодавством, але включені до тендерної документації: порушення немає
31.01.2020
Тема:

Такого висновку дійшли суди першої та апеляційної інстанцій у справі № 120/1874/19-а про скасування результатів моніторингу Держаудитслужби закупівлі вершкового масла (постанову див. за посиланням http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/86360851?fbclid=IwAR3YeaJmgSSXWQs991JQuy_0wYXIzqFfkyZncmxSvQ5pwA2iCtb8Au8OA1k). У даній справі терорган Держаудитслужби досліджував питання щодо відповідності тендерної пропозиції переможця вимогам тендерної документації замовника за скаргою одного з учасників. Адже пропозиція учасника повинна відповідати тендерній документації. В результаті перевірки було виявлено, зокрема, відсутність у переможця сертифікату відповідності на масло вершкове. Переможець торгів замість сертифіката, який чинним законодавством не вимагається, надав лист-пояснення щодо відсутності висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на продукцію та сертифіката. А на підтвердження якості продукції надав копію висновку Держсанепідемекспертизи на масло вершкове та експертний висновок.

При цьому замовник, незважаючи на наявність своєї ж вимоги про надання сертифіката, задовольнився поясненнями переможця та уклав з ним договір. Що і стало підставою для моніторингу та, як наслідок, подальшого судового розгляду.

Календар бухгал­тера
19.02.20

Податкова декларація з ЄП на 2020 рік та розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва

Податкова декларація з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік

Податкова декларація з транспортного податку на 2020 рік

20.02.20

Податкова декларація з ПДВ за січень 2020 року

Декларація з акцизного податку за січень 2020 року

Податкова декларація з плати за землю на 2020 рік

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за січень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку