Новости

Рішення про врахування таблиці даних платника в Електронному кабінеті

08.07.2024
Тема:

Податківці у свіжому роз’ясненні в категорії 101.17 ЗІР пояснили, в якому розділі Електронного кабінету можливо переглянути інформацію, щодо рішення про врахування таблиці даних платника ПДВ (у тому числі якщо воно було оскаржено в адміністративному / судовому порядку).

Зокрема, податківці зазначили, що відповідно до п. 16 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2019 № 1165, комісія регіонального рівня ухвалює рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника ПДВ, яке надсилається платнику податку в електронний кабінет засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог, встановлених ст. 42 ПКУ, Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22.05.2003 № 851-IV та Закону України «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155-VIII.

Порядок функціонування Електронного кабінету визначається наказом МФУ від 14.07.2017 № 637.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС України (https://tax.gov.ua/ «Електронний кабінет»).

Вхід до приватної частини Електронного кабінету здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, через Інтегровану систему електронної ідентифікації — https://id.gov.ua  (MobileID та BankID), за допомогою Дія Підпис або «хмарного» кваліфікованого електронного підпису.

Інформацію щодо рішення про врахування таблиці даних платника ПДВ (у тому числі якщо воно було оскаржено в адміністративному / судовому порядку) користувач може переглянути в режимі «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи