Новости

Лист Мінекономіки щодо порядку отримання відомостей про перебування у процедурах банкрутства (неплатоспроможності)

26.06.2024

Мінекономіки видало лист «Щодо порядку отримання відомостей про перебування у процедурах банкрутства (неплатоспроможності)» від 13.06.2024 № 3323-04/43036-06.

Згідно з абз. 15 п. 47 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у пп. 3, 5, 6 і 12 цього пункту. Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких вільний, або публічної інформації, що доступна в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації обмежений на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів.

Але з 31.05.2024 зупинено роботу Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, та Єдиного реєстру арбітражних керуючих. Своєю чергою, з 01.06.2024 впроваджують у дослідну експлуатацію програмне забезпечення автоматизованої системи «Банкрутство та неплатоспроможність». До моменту повного наповнення системи інформацію з Єдиного реєстру боржників, відносно яких відкрито провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), надаватимуть у формі інформаційних листів за запитами, як повідомило Міністерство юстиції України листом від 30.05.2024 № 80888/213-11.5-24/21.4.

Тож під час проведення процедури закупівлі до появи вільного доступу замовника до публічної інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, або публічної інформації, що доступна в електронній системі закупівель, замовник перевіряє інформацію щодо відсутності підстав, визначених у пп. 8 п. 47 Особливостей, з урахуванням наявних тимчасових обмежень у вільному доступі до такої інформації.

Під час проведення тендерів замовник самостійно визначає в тендерній документації спосіб підтвердження відсутності підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, передбаченої в пп. 8 п. 47 Особливостей.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи