Новости

Повернення коштів за неотриманий товар/послугу через ПРРО

31.05.2024
Тема:

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що з 1 травня 2024 року в Електронному кабінеті для платників податків стало доступним отримання Витягу щодо розрахунків, починаючи з 2013 року за кожний рік окремо та в розрізі податків, зборів та платежів, а також єдиного соціального внеску. Нагадаємо, раніше отримати такий документ можна було тільки за звітні періоди поточного року.

Для отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетом платник може скористатися Електронним кабінетом https://cabinet.tax.gov.ua/

Меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету надає можливість платникам податків створити, підписати та надіслати Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетом та сплати єдиного внеску за даними органів ДПС за формою «J/F1300207».

Через певний час користувач отримує Витяг щодо стану розрахунків з бюджетом, який можна переглянути та завантажити у режимі «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи