Новости

Зміни до Митного кодексу: закон набув чинності

22.05.2024
Тема:

Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законів України щодо особливостей здійснення митного контролю та митного оформлення окремих категорій товарів» від 20.03.2024 № 3613-ІХ (далі— Закон № 3613) набув чинності з 16.05.2024.

Нагадаємо, що Законом № 3613 внесено зміни до Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI (далі — МКУ), зокрема до ст. 232 МКУ в частині митного контролю та митного оформлення біометану, що переміщується трубопровідним транспортом через митний кордон України.

Зокрема, законопроєктом передбачено:

  • скасування мораторію на проведення перевірок дотримання законодавства України з питань митної справи. Починаючи з 01.05.2024 дозволено проведення митними органами, зокрема, планових та позапланових (виїзних та невиїзних) документальних перевірок за наявності безпечних умов для їх проведення, а також зустрічних звірок. Також передбачено поновлення перевірок, що були розпочаті та не були завершені станом на 24.02.2022;
  • встановлення спрощеного митного режиму експорту товарів, сумарна митна вартість яких не перевищує еквівалента 1000 євро, що переміщуються (пересилаються) підприємствами за межі митної території України в міжнародних поштових або експрес-відправленнях, шляхом подання оператором поштового зв’язку або експрес-перевізником додаткового реєстру міжнародних поштових або експрес-відправлень у разі, якщо на товари не встановлено вивізне мито; обмеження щодо їх вивезення за межі митної території України відповідно до ст. 197 МКУ.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи