Новости

Території активних бойових дій, на яких функціонують держреєстри

07.05.2024
Тема:

Кабмін постановою «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2022 р. № 1364» від 30.04.2024 № 485 (далі— постанова № 485) уточнив перелік територій активних бойових дій, на яких застосовуватимуться податкові пільги, встановлені на період дії воєнного стану.

Зокрема, постановою № 485 передбачено, що для цілей оподаткування території активних бойових дій — це включені до переліку території активних бойових дій, території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси. Відповідне уточнення внесено шляхом додання окремого абзацу до п. 1 постанови КМУ «Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» від 06.12.2022 № 1364.

Своєю чергою, Мінреінтеграції в інформаційному повідомленні на офіційному сайті (https://minre.gov.ua/) повідомило, що станом на 30.04.2024 державні електронні інформаційні ресурси функціонують на таких територіях, що належать до територій активних бойових дій:

  1. Дніпропетровська область: м. Нікополь (Нікопольська міська територіальна громада (ТГ), с. Червоногригорівка (Червоногригорівська селищна ТГ) та інші.
  2. Донецька область: Костянтинівська міська ТГ, Лиманська міська ТГ та інші.
  3. Запорізька область: Преображенська сільська ТГ (частково) та інші.
  4. Миколаївська область: м. Очаків (Очаківська міська ТГ), Куцурубська сільська ТГ.
  5. Харківська область: Кіндрашівська сільська ТГ, Курилівська сільська ТГ (частково) та інші.
  6. Херсонська область: Херсонська міська ТГ, Білозерська селищна ТГ та інші.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи