Новости

У разі закриття об’єкта оподаткування не забудьте подати повідомлення за ф. № 20-ОПП

06.05.2024

Фахівці Городоцької ДПІ надали роз’яснення на сайті (див. за посиланням https://lv.tax.gov.ua/media-ark/local-news/762771.html). Згідно з п. 8.1 розд. VIIІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом МФУ від 09.12.2011 № 1588 (далі — Порядок № 1588), платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючий орган за основним місцем обліку в порядку, встановленому розд. VIIІ Порядку № 1588.

У разі закриття об’єкта оподаткування, об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням або через який провадиться діяльність, у тому числі внаслідок припинення діяльності, повідомлення за формою № 20-ОПП подають протягом 10 робочих днів після закриття об’єкта з оновленою інформацією про нього, при цьому розділ 3 повідомлення за ф. № 20-ОПП заповнюється одним рядком у такий спосіб:

  • у графі 2 «Код ознаки надання інформації» вказують значення «6 — закриття об’єкта оподаткування»;
  • графи 3–10 та 12 заповнюють згідно з Пам’яткою для заповнення розділу 3 повідомлення за ф. № 20-ОПП, передбаченою в додатку до повідомлення за ф. № 20-ОПП;
  • графу 11 не заповнюють.

У разі закриття об’єкта оподаткування, об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням або через який провадиться діяльність, повідомлення за ф. № 20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування, який закрито, подають протягом 10 робочих днів після його закриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи