Новости

НСЗУ направила 45 запитів до медзакладів для проведення планового моніторингу

30.04.2024
Тема:

Національна служба здоров’я України направила 45 запитів до медзакладів для проведення планового моніторингу у першому півріччі 2024 року. 27 закладів уже надали документи для опрацювання у відповідь на запит. Також підготовлено 3 висновки, які будуть направлені надавачам медичних послуг для ознайомлення і в разі потреби наданні пояснень та/або заперечень.

Зокрема, Центральний міжрегіональний департамент НСЗУ направив запити до всіх 13 надавачів, що підлягають моніторингу, Західний та Південний — до 8 з 12 закладів, Східний та Північний — до 8 з 13 закладів.

Нагадаємо, протягом перших шести місяців 2024 року НСЗУ проведе плановий моніторинг 63 медзакладів, які надають послуги за пакетами: “Медична допомога при гострому мозковому інсульті”, “Медична допомога при гострому інфаркті міокарда”, “Медична допомога при пологах” та “Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках”.

Відповідний наказ про проведення планового моніторингу на І півріччя 2024 року затверджено головою НСЗУ та розміщено на сайті за посиланням

Перелік закладів, у яких проводитиметься моніторинг, визначено за результатами розрахунку систем показників, що можуть підтвердити або спростувати факт наявності ризиків у діяльності закладів за вказаними пакетами медичних послуг за ІІ півріччя 2023 року, з метою виявлення, усунення та запобігання ймовірному порушенню умов договору про медичне обслуговування населення за Програмою медичних гарантій.

Документальний моніторинг щодо виконання умов договору буде проведено:

  • у 28 медзакладах — за пакетом “Медична допомога при пологах”;
  • у 16 медзакладах —  за пакетом “Медична допомога при гострому мозковому інсульті”;
  • в 11 медзакладах — за пакетом “Медична допомога при гострому інфаркті міокарда”;
  • у 8 медзакладах — за пакетом “Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках”.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи