Новости

Представляємо вам новий номер газети "Бухгалтерія: бюджет".

22.04.2024
Тема:

Представляємо вам новий номер газети "Бухгалтерія: бюджет".

 

Євроторги незалежно від вартості, послаблення в локалізації та інші зміни до Особливостей № 1178, що набули чинності з 09.04.2024

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 166 і від 12 жовтня 2022 р. № 1178» від 02.04.2024 № 382)


✅​Подарунки до Великодня: як оподатковувати та обліковувати

Скоро світле свято — Великдень. До нього певні установи в межах затвердженої програми можуть дарувати їстівні подарунки — «великодні кошики» підопічним (якщо йдеться про установи соцзахисту) або жителям громади, у тому числі військовим, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, тощо (якщо йдеться про ОМС). За якими КЕКВ слід проводити такі видатки, як оподатковувати дохід у вигляді вартості подарунків, як відображати в обліку? Подробиці — в статті.

 

✅​Обліковуємо засоби пожежогасіння

Організація протипожежної безпеки — першочерговий обов’язок керівників установ незалежно від напрямів діяльності. Найдієвішим технічним засобом є протипожежна сигналізація, але її наявність не виключає необхідності придбання спеціального інвентарю (вогнегасників, лопат, відер, багрів, ломів, гаків, ящиків для піску тощо). Питання обліку такого інвентарю лягають на плечі бухгалтерських служб установ. І тут доводиться ухвалювати чимало рішень, пов’язаних із вибором субрахунків, порядком обліку і вибуттям приладдя. Саме про це і поговоримо в матеріалі.


✅​Працівника ЗВО призначено опонентом в іншому ЗВО: чи треба зберігати середній заробіток?

Працівник закладу вищої освіти їде працювати офіційним опонентом в інший заклад вищої освіти. Чи є така поїздка службовим відрядженням? Чи треба зберігати за працівником середній заробіток?

 

✅​Результати атестації педагогічних працівників: з якої дати застосовувати

У школі педагогічні працівники пройшли атестацію — їм підвищено категорію, встановлено педагогічне звання. На підставі рішення атестаційної комісії школи від 18.03.2024 та протоколу від 18.03.2024 видали наказ про наслідки атестації педагогічних працівників від 19.03.2024. З якої дати проводити перерахунок зарплати — з 18 чи з 19 березня?


✅​Дерево на капоті: хто відповість за пошкодження авто у дворі багатоквартирного будинку?

Тема пошкодження авто деревами, що впали через вік чи внаслідок негоди, не нова. Однак із року в рік судова практика така, що за наслідки цієї події відповідальність несуть органи місцевого самоврядування (далі — ОМС). Одну з таких справ розглянемо в цій статті. І цікава вона не стільки результатом розгляду, скільки результатом виконання (спойлер), несподівано вдалим для місцевої ради.


✅​Календар бухгалтера на травень 2024 року

 

 

Повний зміст номера можна переглянути ТУТ

 

Ці та інші питання розглянуті фахівцями редакції в новому номері газети «Бухгалтерія: бюджет» з  урахуванням роз'яснень міністерств, податкової та інших органів.

 

Як і раніше окремий номер можна замовити на сайті.

Вартість номера — 100 грн.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи