Новости

Найчастіші запитання підприємців на 3 групі під час подання звітності.

10.04.2024
Тема:

1. Чи можна не платити ЄСВ і де відобразити його якщо сплатив? -  З березня 2022р. і ще протягом 12 місяців з закінчення воєнного стану сплата ЄСВ добровільна, але якщо не платимо не зараховується стаж, відображаємо в річному звіті.

2. Спочатку платим податок потім подаємо декларацію? - як вам зручно, без різниці, головне щоб подана декларація (10 травня) і сплачений податок (19 квітня) був здійснений вчасно, не пізніше зазначеного терміну.

3. Якщо не було доходу чи подавати нульовий звіт? — згідно ПКУ можна взагалі нічого не подавати, але можна поставити 0, тому що працівники податкової не знають чи був у вас  дохід чи ні, або  ви просто забули подати декларацію.

4. Вказали не вірну адресу чи потрібно переправляти звіт? - в ідеалі потрібно, адреса це реквізит декларації, тому не даємо зайвого приводу податковій причепитися. 

5. Подали декларацію не вірно що робити? -якщо у звітному періоді помітили помилку у декларації потрібно створити "звітну нову" та переподати, якщо закінчився термін подаємо "уточнюючу".

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи