Новости

Змінився план-графік проведення перевірок на 2024 рік

29.03.2024
Тема:

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що   25 березня 2024 року ДПС оприлюднила оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2024 рік.

Зміни торкнулися Розділу І «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб», згідно з ним заплановано перевірити  впродовж 2024 року 2030 юридичних осіб (раніше було заплановано 2008).

Решта розділів плану-графіку проведення документальних планових перевірок платників податків на 2024 рік залишилися без змін.

Розділ ІІ «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів» налічує 175 фінансових установ, постійних представництва та представництва нерезидентів, запланованих до перевірки у 2024 році;

Розділ ІІІ «Документальні планові перевірки фізичних осіб», за яким у 2024 році заплановано перевірити 921 особу;

Розділ IV «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти й своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»  - тут міститься 156 юридичних осіб.

Оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2024 рік розміщений на вебпорталі ДПС  за посиланням:

 

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи