Новости

Питання визначення переліку територій активних бойових дій у цілях оподаткування

08.03.2024
Тема:

Питання визначення переліку територій активних бойових дій у цілях оподаткування стало для КабМіну майже кармічним випробуванням пише Данило Гетьманцев у своєму Телеграм каналі

Спершу цілий рік Уряд не міг визначитися аж доки наш парламент не вирішив цю проблему за Уряд шляхом прийняття Закону № 3050-IX. Але навіть зараз КабМіну, а точніше Мінреінтеграції, вдається створювати для платників податків додаткові питання майже на рівному місці. 

Зокрема, внаслідок змін, внесених постановою КМУ від 9 травня 2023 р. № 469, до територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, було додатково віднесено нову категорію – «території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси». І хоча така категорія не передбачена ПКУ, однак на практиці у платників податків виникає питання:
чи поширюються передбачені податковим законодавством пільги щодо територій активних бойових дій на території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси?

При цьому Мінреінтеграції під час наповнення Переліку допускає випадки, коли щодо одного і того самого населеного пункту одна і та сама дата визначається водночас і як дата завершення бойових дій, і як дата початку бойових дій, що вносить ще більше неясності для застосування такого переліку у цілях оподаткування, враховуючи що податкові пільги прив'язані до дати завершення активних бойових дій.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи