Новости

Які строки оприлюднення договору, плану чи відповіді на вимогу?

13.02.2024
Тема:

Розберемо три часті питання, що отримуємо від Замовників, по строкам оприлюднення.

Питання 1 

Які строки оприлюднення прямого договору?

Відповідь:

На оприлюднення прямого договору в Замовника є 10 робочих днів. 
А якщо більш детально, то відповідно Постанови 1178 п.11 оприлюднення прямого договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару здійснюється у разі, коли ваша закупівля не перевищує:

  • 100 тис. грн. для товарів та послуг;
  • 200 тис. грн. для поточного ремонту;
  • 1,5 млн. для робіт.

У цих випадках Замовники керуються  пунктом 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” де оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору. Нагадаємо, Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження та/або місцезнаходження постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг), та/або місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника та/або постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг).

Питання 2

Які строки для оприлюднення річного плану?

Відповідь:

Річний план потрібно оприлюднити протягом 5 робочих днів, з дня його затвердження.
Про планування закупівель і те, яка має міститись інформація у річному плані йдеться у Статті 4 Закону. Тож, річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються замовником в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього.

Нагадаємо! Технічно, зміни до плану можна вносити в тому випадку, якщо план знаходиться в статусі "заплановано". Цей статус означає, що план створений, він активний, проте по ньому ще не оголошений тендер. Отже скасувати або редагувати план можна лише коли він в статусі “запланований”.

Питання 3

Який строк для надання відповіді на вимогу у Відкритих торгах з Особливостями?

Відповідь:

На це в замовника є три календарних дні з дати оприлюднення вимоги.
Відповідно до абзацу другого, пункту 54 Про надання роз’яснень щодо тендерної документації та внесення змін до неї здійснюється замовником згідно з даним пунктом  Постанови 1178. Тож, Замовник повинен протягом трьох календарних днів з дати їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення шляхом оприлюднення його в електронній системі закупівель.

Питання 4

Який строк для надання відповіді на вимогу або питання в Спрощених закупівлях шляхом проведення оборонних закупівель?

Відповідь:

На це в замовника є один робочий день з дати оприлюднення питання чи вимоги.
На час дії воєнного стану в Україні Оборонні закупівлі здійснюються відповідно до Постанови 1275. Згідно з підпунктом 2 пункту 8 Постанови, спрощені процедури здійснюються згідно до  Закону України “Про публічні закупівлі”. А відповідно до абзацу 3 пункту 7 статті 14 Закону, Замовник протягом одного робочого дня з дня оприлюднення вимоги чи питання зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи