Новости

Чи потрібно подавати щомісячний звіт про надані соціальні послуги догляду, якщо такі послуги надаються на професійній основі, без оформлення ФОП?

08.02.2024
Тема:

Якщо ви надаєте соціальні послуги догляду потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання без провадження підприємницької діяльності на професійній основі, вам необхідно до п’ятого числа місяця, наступного за тим, у якому було надано соціальні послуги догляду, подати до територіального органу Фонду звіт про надані соціальні послуги. Звіт подається надавачем послуг, щоб йому було перераховано кошти.

Форма звіту наведена в додатку 5 Порядку організації надання деяких соціальних та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи