Новости

Контроль виконання вимог законодавства у сфері цивільного захисту: затверджено порядок

05.02.2024

На виконання вимог ст. 47 Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI (далі — КЦЗУпостановою КМУ від 23.01.2024 № 70 затверджено Порядок організації та здійснення контролю виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування вимог законодавства у сфері цивільного захисту (далі — Порядок).

Він визначає механізм організації та здійснення ДСНС та її терорганами контролю виконання вимог законодавства у сфері цивільного захисту центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів АР Крим, місцевими держадміністраціями (військовими адміністраціями), іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування (ОМС).

Контроль виконання вимог законодавства у сфері цивільного захисту органами державної влади та ОМС здійснюється шляхом проведення комплексних, контрольних і цільових перевірок.

Предметом перевірки є перевірка документів щодо організації роботи із забезпечення цивільного захисту об’єктами перевірки, виконання планів відповідно до ст. 130 КЦЗУ, наявності матеріальних резервів для запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, їх наповненості, якісного та кількісного складу, стану приміщень, будівель, готовності сил та засобів цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації, фонду захисних споруд цивільного захисту тощо.

Перелік питань для перевірки виконання вимог законодавства у сфері цивільного захисту центральними органами виконавчої влади та іншими органами державної влади (у межах їх повноважень) наведено в додатку 1 до Порядку.

Постанова № 70 набирала чинності з дня опублікування — 31.01.2024.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи