Новости

Податкова почала перевірку таксистів – доходить до вилучення особистих автомобілів

16.01.2024
Тема:

Таксистів почала перевіряти податкова.

Як повідомили у Державній податковій службі, стартувала перевірка таксистів, які не платять податки та працюють без реєстрації та РРО. Рейди проводяться спільно з працівниками Національної поліції.

У разі виявлення порушення відповідальність може бути дуже серйозною. 

На водія таксі за порушення порядку провадження господарської діяльності складено протокол за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення та вилучено транспортний засіб, як знаряддя протиправної діяльності, – наводить податкова один із прикладів. 

За словами податківців, відповідно до Господарського кодексу України таксування – це підприємницька діяльність та надання послуг з перевезення. Відповідно, таксисти повинні користуватися касовим апаратом та надавати клієнтам чеки. 

Окрім того, діяльність таксистів повинна бути зареєстрована, і їм потрібно сплачувати податки. 

За даними ДПС, зараз в Україні таксують близько 220 тисяч громадян (трішки більш як 1% економічно активних громадян). Переважна більшість таксистів не є ані найнятими особами, ані зареєстрованими як підприємці. 

Таким чином, таксистам потрібно зареєструвати свою підприємницьку діяльність, в іншому випадку наслідки можуть бути доволі серйозними.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи