Новости

Проєкт цифрового рекрутингу до ЗСУ перебуває на завершальній стадії – Федоров

09.01.2024
Тема:

Зазначається, що спільно з деякими військовими бригадами вже провели кілька бета-тестувань з пошуку пілотів для дронів.

Він наголосив, що наразі у роті ударних дронів зростає потреба в операторах, тому пілотну версію проєкту запустять саме на напрямку ударних БпЛА. Завдяки бета-тестуванню випробовують процес і зворотний зв'язок від охочих вступити до ЗСУ і мобілізуватися саме в цю роту.

Федоров уточнив, що за допомогою цифрового рекрутингу охочим мобілізуватися пояснюватимуть, ким вони зможуть працювати, як саме відбуватиметься навчання, які бойові завдання вони виконуватимуть і скільки грошей зможуть за це отримати.

«Тому що є багато міфів про те, що ти відразу потрапиш в окоп, якщо тебе мобілізують. Ми будемо пояснювати, що якщо ти мобілізуєшся через цей проєкт, то ти мобілізуєшся саме в роту ударних дронів», – сказав Федоров.

Міністр також заявив, що проєкт можливо масштабувати не тільки у напрямку ударних БПЛА. За його словами, навіть зараз реалізувати проєкт складно, оскільки треба «перебудовувати систему» на таку, де немає ТЦК.

Таким чином, цифровий рекрутинг до ЗСУ починає створюватись та тестуватись для можливості правильного залучення до армії громадян.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи