Новости

Де знайти реквізити рахунків для сплати платежів до загального фонду державного бюджету?

21.11.2023
Тема:

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадує, що з реквізитами рахунків для зарахування платежів до загального фонду державного бюджету можна ознайомитись на субсайті Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків в розділі «Рахунки для сплати платежів»  або на вебпорталі ДПС .

У розділі «Рахунки для сплати платежів» можна знайти інформацію про:

1.   Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Північному міжрегіональному управлінню ДПС по роботі з великими платниками податків.

2.   Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Північному міжрегіональному управлінню ДПС по роботі з великими платниками податків.

3.   Реквізити рахунків за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя для сплати боргів з місцевих податків та зборів розміщені на веб-порталі Головного управління ДПС у Херсонській області, в рубриці «Рахунки для сплати платежів».

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи