Новости

Застосування РРО/ПРРО під час проведення дистанційних розрахунків за надані послуги

20.11.2023

Податківці на офіційному сайті ДПС України (tax.gov.ua «Прес-центр» «Новини») пояснили, що згідно з п. 14 ст. 9 Закону про РРО РРО/ПРРО та розрахункові книжки не застосовуються під час здійснення розрахунків за послуги в разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.

Тобто суб’єкти господарювання, які не приймають оплату за надані послуги готівкою та/або не здійснюють приймання оплати в безготівковій формі, за допомогою електронних платіжних засобів (платіжних карток), жетонів, талонів тощо, звільняються від обов’язкового застосування РРО/ПРРО під час приймання оплати за послуги.

Водночас контролери зауважили, що хоча право щодо незастосування РРО/ПРРО, встановлене п. 14 ст. 9 Закону про РРО, не може бути використане суб’єктом господарювання в разі продажу товарів, суб’єкт господарювання не втрачає такого права навіть за умови здійснення торгівлі товарами в разі приймання оплати за надані послуги виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів. А отже, на думку податкового органу, в разі здійснення торгівлі одночасно товарами та послугами за умови приймання оплати саме за послуги виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів суб’єкти господарювання мають право не застосовувати РРО/ПРРО.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи