Новости

Удосконалено процедури щодо Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф

06.11.2023
Тема:

Удосконалено процедури щодо Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф

Відповідні зміни ухвалено на засіданні Уряду.  

Зокрема, змінами чітко визначено користувачів інформаційної системи зазначеного Переліку територій.

Крім Мінцифри, Міноборони, Мінсоцполітики, обласних та Київської міської військових адміністрацій, доступ до системи відтепер можуть мати й інші органи державної влади. 

Щодо процедури погодження змін до Переліку територій встановлено, що Міноборони погоджує пропозиції до Переліку чи обґрунтовано відхиляє їх у семиденний строк. У разі, якщо Міноборони в установлений строк не висловило свою позицію, пропозиції вважаються погодженими без зауважень. 

Довідково 

В інформаційній системі визначені відомості щодо територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф.  

Ці дані використовуються для надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам та соціальної підтримки окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією росії. 

Також дашборд  інформаційної системи дає змогу європейським банкам здійснювати оперативну перевірку інформації про підконтрольність Україні територій розміщення підприємств, на користь яких здійснюють транзакції за зовнішньоторговельними договорами.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи