Новости

Затверджено Реєстр великих платників податків на 2024 рік

30.10.2023
Тема:

ДПС України наказом від 20.11.2023 № 872 (далі — наказ № 872) затвердила Реєстр великих платників податків (далі — Реєстр ВПП) на 2024 рік та закріпила їх за міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з ВПП.

Також наказом № 872 керівникам головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з ВПП доручено забезпечити зняття з обліку / взяття на облік платників податків у відповідних територіальних органах ДПС та інформування платників податків про зняття з обліку / взяття на облік.

Зауважимо, що станом на 25.10.2023 власне Реєстр ВПП на сайті ДПС України не оприлюднений.

Нагадаємо: відповідно до п.п. 14.1.24 ПКУ великий платник податків — юрособа або постійне представництво нерезидента на території України, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує еквівалент 50 млн євро, визначений за середньозваженим офіційним курсом НБУ за той самий період, або загальна сума податків, зборів, платежів, сплачених до Державного бюджету України, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, крім митних платежів, за такий самий період перевищує еквівалент 1,5 млн євро, визначений за середньозваженим офіційним курсом НБУ за той самий період.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи