Новости

Проведення класифікації посад в умовах воєнного стану: корисна інформація

25.10.2023
Тема:

Колеги! Урядом схвалено постанову «Про підготовку до запровадження умов оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році». Документом передбачено проведення класифікації посад державної служби для подальшої можливості запровадження у 2024 році нової моделі оплати праці. 

Очікуваними термінами проведення класифікації є місяць з дня набрання чинності постанови. Зокрема, пунктом 3 Постанови визначено, що державні органи проводять класифікацію посад зі штатною чисельністю:
  • до 100 посад – у термін до 07 листопада 2023 року;
  • до 500 посад – у термін до 14 листопада 2023 року;
  • до 1000 посад – у термін до 21 листопада 2023 року;
  • понад 1000 посад – у термін до 25 листопада 2023 року.

Нижче подаємо добірку корисної інформації, що стане у нагоді уповноваженим представникам на проведення класифікації посад державної служби в державному органі.  

Також експертами Генерального департаменту з питань політики оплати праці та функціонального розвитку державної служби підготовлено практичний посібник "Покроковий алгоритм проведення класифікації посад державної служби в умовах воєнного стану". Цей практичний посібник є покроковим алгоритмом, що містить практичні поради, приклади та пояснення. Відтак його застосування допоможе провести класифікацію посад швидко та якісно.   

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи