Новости

Закон № 3219 про заборону роботи ПРРО в режимі офлайн

11.09.2023
Тема:

1 вересня 2023 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №862, яка передбачала зміну порядку розрахунку середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані відпустки. Згідно з цією постановою, компенсація мала обчислюватися з урахуванням виплат за робочий рік, у якому виникло право на відпустку.

Однак ця постанова так і не була опублікована, і її положення не вступили в силу.

11 вересня 2023 року Кабінет Міністрів України прийняв нову постанову №957, яка також передбачає зміни до порядку розрахунку середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані відпустки.

Згідно з постановою №957, порядок розрахунку середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані відпустки розділено на два випадки:

Для компенсації за відпустки, на які працівник набув право після 1 січня 2024 року, середньомісячна заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю надання відпустки.
Для компенсації за відпустки, на які працівник набув право до 31 грудня 2023 року, середньомісячна заробітна плата обчислюється виходячи з виплат, нарахованих у 2023 році.

Таким чином, з 1 січня 2024 року для розрахунку компенсації за невикористані відпустки буде застосовуватися загальний порядок, який діє для розрахунку оплати відпусток, надання матеріальної допомоги тощо.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи