Новости

Чи може чоловік (працівник установи) у якого народилася друга дитина оформити відпустку по догляду за дитиною до трьохрічного віку, якщо у нього дружина перебуває у декретній відпусці з першою дитиною?

28.08.2023
Тема:

Так, може. Ці різні діти. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з виплатою за ці періоди допомоги відповідно до законодавства при народженні дитини надається лише одній з осіб, батьку чи матері за бажанням матері або батька дитини.

Це підтверджено внесеними змінами у ст. 179 КЗпП України.

Щоб отримати відпустку, потрібно написати заяву і, відповідно,  подати або свідоцтво про народження дитини, або інші документи, які підтверджують, що дитина  народилася.
 

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи