Новости

На порталі ЄДЕССБ буде доступна кошторисна документація щодо об'єктів будівництва

23.08.2023
Тема:

Кошторисна документація щодо об'єктів будівництва буде доступна на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Йдеться про об’єкти, які будуються за державні чи публічні кошти. Така можливість стала доступною завдяки оновленому функціоналу порталу.

Публічний доступ до кошторисної документації дозволить громадськості та зацікавленим сторонам перевіряти, як використовуються публічні кошти в будівельних проєктах.

Раніше на порталі була доступна лише загальна інформація про вартість робіт. Тепер всі охочі зможуть ознайомитись із деталізованим кошторисом та прослідкувати, як використовуються кошти.

Переглядати кошториси можливо до тієї проєктної документації, яка завантажена до системи після оновлення функціонала. Для отримання деталей, зокрема файлів кошторисів у PDF-форматі чи за наявності машинозчитуваному форматі.

На Порталі ЄДЕССБ також можна:
▪️ переглянути мапу будівництва;
▪️ відомості по конкретним об’єктам. 

Окрім цього, Портал дозволяє самостійно перевіряти статус та результати розгляду поданих до Державної інспекції архітектури та містобудування документів.

Таким чином, кошторисна документація щодо об'єктів будівництва буде доступна у відкритому доступі.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи