Новости

Увага! ДПС скоригувала план-графік перевірок на 2023 рік

14.08.2023
Тема:

Податківці на офіційному сайті ДПС України (tax.gov.ua) станом на 27.06.2023 внесли зміни до Плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків на 2023 рік.

Детальніше ознайомитися з Планом-графіком можна на офіційному сайті ДПС України (tax.gov.ua «Діяльність» «Плани та звіти роботи» «План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2023 рік»).

Нагадаємо, що завдяки змінам, внесеним Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» від 30.06.2023 № 3219-ІХ до п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ, документальні планові перевірки повернулись, але для обмеженого кола платників. А саме згідно з новим п.п. 69.35 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ до плану-графіка проведення документальних планових перевірок можуть бути включені виключно платники податків:

  • які здійснюють діяльність у сфері виробництва та/або реалізації підакцизної продукції;
  • які здійснюють діяльність у сфері організації та проведення азартних ігор в Україні (гральний бізнес);
  • які надають фінансові, платіжні послуги.

Радимо також ознайомитися з матеріалом «Воєнні податкові послаблення: римейк» // «ПБ», № 29/2023, с. 5.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи