Новости

Про облік постійних представництв

27.07.2023
Тема:

Нерезиденти (іноземні компанії, організації), які здійснюють господарську діяльність на території України зобов’язані перебувати на обліку в контролюючому органі. Порядком обліку платників податків і зборів, який затверджений наказом Міністерства фінансів України від 09 грудня 2011 року № 1588, із змінами та доповненнями визначені підстави і перелік документів, які подаються нерезидентами (іноземні юридичні компанії, організації) та постійними представництвами до контролюючих органів для взяття на облік. Зокрема, відокремлений підрозділ нерезидента, у тому числі постійне представництво нерезидента, для взяття на облік подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням заяву нерезидента (для іноземної юридичної компанії, організації або її відокремленого підрозділу) за формою № 1-ОПН. Відокремлений підрозділ (постійне представництво нерезидента) має протягом 10 календарних днів із дня його державної реєстрації (акредитації, легалізації) подати до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням наступний пакет документів: 

  • заяву за формою № 1-ОПН; 
  • копію документа, що підтверджує присвоєння коду за ЄДРПОУ; 
  • копію документа про реєстрацію, легалізацію, акредитацію чи засвідчення факту створення іншим способом. 

 Звертаємо увагу, що ведення нерезидентом (іноземною юридичною компанією, організацією) діяльності через відокремлений підрозділ, у тому числі постійне представництво, без взяття на податковий облік у порядку, передбаченому ПКУ, тягне за собою накладення штрафу на нерезидента в розмірі 100000 гривень. 

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи