Новости

Надавачі житлово-комунальних послуг мають зареєструватись на вебпорталі Пенсійного фонду України та надавати актуальну інформацію про тарифи

15.05.2023
Тема:

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України» визначено, що для надання інформації, необхідної для призначення та розрахунку житлових субсидій та пільг управителі багатоквартирних будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, виконавці комунальних послуг мали обов’язок до 1 січня 2023 року зареєструватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Наразі лише половина надавачів житлово-комунальних послуг виконали цю вимогу.

Слід зазначити, що житлові субсидії на неопалювальний період (з 1 травня по 30 вересня) для громадян буде призначено Пенсійним фондом України на підставі отриманої від організацій-надавачів послуг шляхом обміну інформації, зокрема, про забезпеченість громадян житлово-комунальними послугами за встановленими цінами, тарифами; розміром внесків/платежів на управління багатоквартирним будинком та комунальні послуги.

За відсутності необхідної інформації житлова субсидія на такі послуги призначатися не буде.

До уваги надавачів житлово-комунальних послуг!

Зареєструйтесь в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Фонду та надайте актуальну інформацію про діючі тарифи. 

Це дозволить органам Пенсійного фонду України призначити житлові субсидії всім, хто їх потребує.

Алгоритм реєстрації на вебпорталі електронних послуг Фонду наступний:

1.    Зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, авторизуйтесь в особистому кабінеті за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), обравши спосіб входу як «юридична особа».

2.    Завантажте договір приєднання для управителів об’єднань та виконавців комунальних послуг, обравши відповідну вкладку у розділі «Управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг».

3.    Заповніть необхідну інформацію та підпишіть договір приєднання за допомогою КЕП.

4.    Визначте відповідальну особу/осіб для роботи в особистому кабінеті у якості «управитель/об’єднання/виконавець комунальних послуг» та надайте посадові сертифікати КЕП до Головного управління Пенсійного фонду України за місцем надання послуг споживачам.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи