Новости

Чи можна подати виправлену декларацію або іншим чином виправити інформацію, зазначену в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування?

14.03.2023
Тема:

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє про розміщення на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції інформації, що виправлену декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, можна подати  впродовж 7 днів після подання декларації, але не більше 3 разів (ч. 4 ст. 45 Закону України від 14.10.2014 №1700-VII  «Про запобігання корупції» (із змінами).

Для цього не треба звертатися до Національного агентства. Слід натиснути кнопку «Подати виправлену декларацію», яка є активною упродовж відповідного строку в персональному електронному кабінеті суб’єкта декларування у полі поданої декларації.

Після спливу цього строку подати декларацію з достовірними відомостями (виправлену) можливо лише за результатами проведеної Національним агентством повної перевірки декларації.

Попри це, якщо суб’єкт декларування виявив у декларації недостовірні відомості після 7-денного строку, він може звернутися до Національного агентства через персональний електронний кабінет. Для цього необхідно створити нове повідомлення у вкладці «Мої повідомлення». Слід деталізовано описати виявлені неточності або помилки, пояснити причини зазначення недостовірних відомостей, додати підтвердні документи (за наявності).

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи