Новини

Парламент підтримав у першому читанні законопроект, який спрощує управління багатоквартирними будинками
13.01.2023
Тема:

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення управління багатоквартирними будинками» (№ 7029).

Прийняття законопроекту надасть можливість власникам житла оперативно приймати важливі рішення з управління своїм будинком навіть коли співвласники виїхали в інші регіони чи країни, та фізично не знаходяться вдома. Зокрема, щодо ефективного використання спільного майна, а також участі у програмі Фонду енергоефективності.

Серед нововведень, які передбачені законопроектом  — запровадження можливості направлення електронних повідомлень про проведення зборів за згодою співвласників, проводити збори повністю або частково у режимі відеоконференції, можливість голосувати онлайн за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Крім того, знижується поріг голосів для прийняття рішень щодо управління будинком, за винятком питань від’єднання від мереж централізованого надання послуг.

Процес голосування уніфікується як для будинків з ОСББ, так і для тих, де ОСББ ще не створено.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку