Новини

Спрощенцям 3-ї групи можна буде не перейматись за подачу звітності - новий законопроект
25.11.2022
Тема:

Спрощена система для ФОПів стане SMART) Підприємцям-«спрощенцям» 3-ї групи можна буде не перейматися за подачу звітності, сплату податків та взаємодію з податковою – все це за них зробить банк. 

Зареєстрував законопроект #8226, який додасть можливість ФОПу-неплатнику ПДВ без найманих працівників обрати спрощену систему з податковим агентом-банком.

Для цього треба два кроки онлайн:

  • подати заявку на реєстрацію таким «спрощенцем»;
  • відкрити спецрахунок у банку.

Це все. Далі ФОП просто працює та отримує гроші на рахунок. Все інше за нього робить банк:

  • вираховує єдиний податок
  • знімає ЄСВ (сума має бути на рахунку на 1-ше число кожного місяця) 
  • надає податковій інформацію про надходження. 

Більше ніяких пропущених дедлайнів та неприємностей з податковою. Все автоматизовано, щоб ФОП навіть не перетинався з державою. Тут деталі (https://drive.google.com/file/d/1TDh1ld76Uh0xc7dVJbuljrAOJMpxvCpl/view?usp=share_link).

Вже домовилися з Михайлом Федоровим про співпрацю з Мінцифрою та Дією у реалізації нової можливості для підприємців та цифрової держави 

Ідея точно спростить роботу великій кількості ІТ-шників, маркетологів, консультантів чи їх бухгалтерам. Ну і податковій теж. Дякую голові комітету Данилу Гетманцеву та колегам, що підтримали законопроект. Сподіваюся, вже скоро здійснимо мрії підприємців)

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку