Новини

Повідомляє ФСС: квитанції про прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків від Фонду можуть надходити довше через перевантаження електромережі
25.11.2022

ФСС у роз’ясненні від 08.11.2022 р., розміщеному на сайті http://www.fssu.gov.ua у вкладці «Головна  Прес-центр  Новини»1, надав роз’яснення щодо можливих затримок в отриманні квитанцій про прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків.

Внаслідок стабілізаційних та екстрених відключень електроенергії друга та третя квитанції щодо стану прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків можуть надходити пізніше, ніж зазвичай.

Усі отримані заяви обробляються системою та фахівцями ФСС у найкоротші строки після відновлення електропостачання. Як зазначає у роз’ясненні ФСС, аби фінансування лікарняних і декретних допомог не сповільнювалось, фахівці Фонду опрацьовують заяви-розрахунки, щойно це стає можливим — зокрема, і поза робочим часом.

Фонд звертає увагу, що свідченням того, що заява-розрахунок була відправлена успішно та буде опрацьована, є надходження першої квитанції. Якщо перша квитанція не надійшла, це може вказувати на неможливість системи отримати електронний документ, зокрема, через відсутність електропостачання. У такому випадку заяву-розрахунок необхідно направити повторно через деякий час.

Прийняття заяв-розрахунків відбувається у декілька етапів: усі заяви проходять автоматизований контроль, ручну перевірку фахівцями ФСС та верифікацію. Третина заяв-розрахунків містить помилки, що можуть призвести до необґрунтованих видатків, — фахівці Фонду виправляють кожну із них спільно із роботодавцями та дозволяють системі соціального страхування працювати ефективно.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку