Новини

У зв’язку з можливим відновленням е-декларування НАЗК пропонує оновити свої знання в цій сфері та пройти навчальний курс
31.10.2022

На офіційному сайті НАЗК з’явилась пропозиція пройти новий онлайн-курс «Декларуйся-2022» (https://bit.ly/3D0ojpZ), який доступний на навчальній платформі Study.NAZK. (https://study.nazk.gov.ua/).

У цьому курсі агентство зібрало відповіді та роз’яснення щодо найпопулярніших питань, пов’язаних з антикорупційною декларацією. За результатами навчання складається тест та видається сертифікат. Докладніше про курс читайте за посиланням (https://nazk.gov.ua/uk/novyny/nazk-zapustylo-novyj-onlajn-kurs-pro-elektronne-deklaruvannya/).

Така пропозиція НАЗК з’явилася неспроста, адже, за інформацією НАЗК, на розгляді у ВРУ вже перебуває законопроект про відновлення е-декларування (https://t.me/NAZK_gov_ua/1886). Тож є сенс підготуватися.

А допоки проєкт залишається проєктом, на сайті агентства можна ознайомитись з актуальними роз’ясненнями про декларування в умовах воєнного стану за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/category/roz-yasnennya-dlya-deklarantiv-na-chas-vijny/.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку