Новини

Відомості, які необхідно зазначати у одноразовій (спеціальній) добровільній декларації
27.10.2022
Тема:

ДПІ у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області нагадує, що Законом України від 15.08.2022 р. №2516-IX кампанію одноразового (спеціального) добровільного декларування продовжено до 01 березня 2023 року.

Декларація подається особисто декларантом в електронній формі через сервіс “Електронний кабінет платника” (https://cabinet.tax.gov.ua) з накладанням кваліфікованого електронного підпису.

У декларації мають бути відображені наступні дані:

1) відомості про декларанта;

2) відомості про об’єкти декларування;

3) самостійно визначена декларантом у національній валюті база для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування;

4) ставка та сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Декларант може додати до декларації відповідні документи або засвідчені їх копії, що підтверджують вартість об’єктів декларування, які знаходяться (зареєстровані) на території України. У разі знаходження (реєстрації) таких об’єктів за межами України та/або у разі декларування валютних цінностей, розміщених на рахунках у банках в Україні, та прав грошової вимоги, подання документів для підтвердження вартості об’єктів є обов’язковим.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку