Новини

Оновлено напрями використання коштів United24
21.10.2022

Кабмін ухвалив постанову від 27.09.2022 № 1052 (далі — постанова № 1052), якою вніс зміни до Порядку використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 26.04.2022 № 491.

Так, тепер кошти, що надійшли на рахунок для задоволення потреб охорони здоров’я, можуть спрямовуватися й на:

  • оновлення та модернізацію комунальних багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, а саме: проведення досліджень і передпроєктних робіт, збирання вихідних даних для проєктування, проєктних робіт, експертизи проєкту, експертної оцінки, інженерно-технічних вишукувань та обстежень, погодження та затвердження проєкту, а також виконання робіт із будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту), виконання інших робіт або надання послуг, закупівлю будівельних матеріалів та обладнання тощо;
  • відбудову та модернізацію комунальних закладів охорони здоров’я, що пошкоджені внаслідок бойових дій: виконання робіт із будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту), виконання інших робіт або надання послуг, пов’язаних із відновленням пошкодженого майна, у тому числі закупівлю будівельних матеріалів та обладнання, тощо.

Алгоритм, як подати заявку на відновлення та модернізацію медзакладів за кошти United24, можна переглянути на сайті МОЗ за посиланням https://moz.gov.ua/article/news/likarni-zmozhut-buti-vidbudovani-koshtami-united24.

Постанова № 1052 набрала чинності 29 вересня 2022 року.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку