Новини

Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" (реєстр. № 8126 від 14.10.2022 р).
18.10.2022
Тема:

 Метою законопроекту є забезпечення подальшого здійснення невідкладних заходів, спрямованих на протидію широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України та вирішення інших важливих питань. 

 На виконання вищезазначеної мети передбачається внесення змін до Державного бюджету України на 2022 рік, якими збільшуються на 386,9 млрд грн видатки загального фонду Державного бюджету України за рахунок здійснення додаткових внутрішніх запозичень. З яких пропонується спрямувати 365,2 млрд грн на потреби Міністерства оборони України, МВС - 12,9 млрд грн, СБУ - 3,7 млрд грн, ГУР Міноборони -  3,2 млрд грн, Адміністрації Держспецзв’язку - 1,3 млрд грн, УДО - 0,6 млрд грн, СЗР - 45 млн грн.

 Також законопроектом врегульовується питання здійснення залучення кредитів (позик) від Великобританії до спеціального фонду Державного бюджету України на 2022 рік для реалізації інвестиційних проектів Укравтодором та забезпечення реалізації ефективної та сталої відбудови інфраструктури України, а саме 6 мостів.
 

Передбачається врегулювати питання щодо збереження коштів за окремими субвенціями наданих з державного бюджету місцевим бюджетам (в 2020, 2021 та 2022 роках) на рахунках відповідних місцевих бюджетів для здійснення відповідних витрат у 2023 році з урахуванням їх цільового призначення.

ЗА - 318 голосів народних депутатів України

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку