Новини

Порядок зняття з обліку непридатних до експлуатації технологічних транспортних засобів
15.09.2022
Тема:

Згідно п. 33 Постанови КМУ від 06.01.2010р. №8 «Порядок відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів», зняття  технологічного транспортного  засобу  з обліку у зв’язку з  непридатністю до подальшого  використання та його вибракуванням (списанням) здійснюється без технічного  огляду транспортного  засобу. Вибракування (списання) технологічного транспортного засобу, що належить юридичній особі, підтверджується актом на списання (ліквідацію) основних засобів, а фізичній особі – її заявою. При цьому свідоцтво про реєстрацію таких технологічних транспортних засобів здається територіальним органам Держпраці.

Таким чином, згідно п. 34 Постанови КМУ від 06.01.2010р. №8 «Порядок відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів», зняття непридатного до подальшої експлуатації технологічного транспортного засобу з обліку здійснюється на підставі  письмової заяви власника, до якої додаються:

  • оригінал свідоцтва про реєстрацію технологічного транспортного засобу;
  • акт ліквідації основних засобів.

У раз втрати  свідоцтва про реєстрацію на технологічні транспортні засоби, які непридатні до подальшого використання та вибраковуються (списуються), власник подає до територіального органу Держпраці посвідчені в установленому порядку документи, що підтверджують факт їх втрати.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку