Новости

Щодо реалізації імпортованих харчових продуктів на митній території України, інформація про які викладена мовою, відмінною від державної
25.08.2022

Нагадаємо, постановою КМУ «Про заходи щодо забезпечення в умовах воєнного стану безперебійного постачання імпортованих харчових продуктів і кормів» від 09.03.2022 р. № 234 було запроваджено спрощення вимог щодо обов’язкового маркування імпортованих, зокрема ввезених на територію України як гуманітарна допомога, харчових продуктів державною мовою.  

І ось Кабмін постановою від 19.08.2022 р. № 922 вніс зміни до постанови № 234.

Наразі Уряд скасував норму щодо тимчасової можливості на період дії воєнного стану реалізації імпортованих харчових продуктів на митній території України, інформація про які викладена мовою, відмінною від державної.

Водночас, харчові продукти, ввезені на територію України з 09.03.2022 р. по 01.12.2022 р. , інформація про які викладена мовою, відмінною від державної, можуть перебувати в обігу до закінчення мінімального терміну придатності або граничного терміну споживання (дати «вжити до»).

 

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи