Новини

Нове свято – День Української Державності
09.06.2022

7 червня, Президент В. Зеленський підписав Закон від 31.05.2022 р. № 2295-ІХ про визнання Дня Української Державності (28 липня) вихідним днем. Його вже  опубліковано в "Голосі України". Тож з 9 червня Закон почне діяти. 

Нагадаємо, що 31 травня 2022 року ВРУ підтримала в цілому проєкт Закону №5864 «Про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо встановлення святкового дня - День Української Державності».

Законом внесено зміну до ст. 73 КЗпП. А саме доповнено її нормою щодо встановлення 28 липня Дня Української Державності як святкового дня. Таким чином, День Української Державності стане святковим вихідним днем.  

Тож вже цим літом, 28 липня, будемо святкувати нове свято – День Української Державності.

Увага! На сьогодні воєнний стан в Україні наразі продовжено до 23 серпня.  У період дії воєнного стану не застосовуються, зокрема, й норми статей 71-73 КЗпП (святкові і неробочі дні). Тому це означає, що офіційних святкових та неробочих днів в Україні немає, а графік роботи та час відпочинку встановлює роботодавець.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку