Новини

Щодо індексації працівникам в період простою
27.05.2022

Чи нараховується індексація працівникам за період простою?

Фахівці Управління Держпраці у Дніпропетровській області повідомляють, згідно умов п. 2 «Порядку  проведення індексації грошових доходів населення», затвердженого постановою КМУ від 10.07.2003 року №1078 з внесеними змінами, індексації підлягають грошові доходи населення, що не мають разового характеру, зокрема оплата праці найманих працівників підприємств у грошовому вираженні, що включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками (окладами), доплати надбавки, премії, гарантійні та компенсаційні виплати, передбачені законодавством, а також компенсаційні виплати, що мають постійний характер.

Враховуючи, що оплата часу (періоду) простою не належить до постійних виплат, які підлягають індексації, тому виплати за час простою не індексуються.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку